Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Bezpieczne święta

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Mimo większego niż zwykle ruchu na drogach wczoraj w regionie i całym województwie podlaskim nie doszło do żadnego wypadku drogowego. W regionie Łomży były tylko 3 kolizje drogowe i jeden nietrzeźwy kierowca. 30-latek mając w sobie ponad 2 promile alkoholu usiłował nocą przejechać przez Łomżę dostawczym mercedesem.

Od środy w całym kraju trwa policyjna akcja Znicz 2018. Na głównych drogach, oraz w rejonach cmentarzy jest więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze przede wszystkim pomagali upłynniać ruch. Tak było np. w Łomży i Piątnicy, gdzie policjanci sterując ręcznie ruchem starali się rozładować kilkukilometrowy korek samochodów. 
Mimo większego niż zwykle ruchu na drogach wczoraj w regionie i całym województwie podlaskim nie doszło żadnego wypadku drogowego, a jedynie odnotowano 24 kolizje. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku informuje także o ponad 600 ujawnionych przez funkcjonariuszy wykroczeniach, zatrzymaniu 8 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców oraz 336 podejmowanych przez policjantów interwencjach. 

Dane te są znacznie niższe niż w „zwyczajny” dzień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę