Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Reymonta

Mały samochód osobowy przewrócił się na bok po zderzeniu z renault thalia. Do zdarzenia doszło po godzinie 17. na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ul. Władysława Reymonta. Na miejscu są służby ratunkowe i policja. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Renaultem thalią kierowała kobieta, która prawdopodobnie jechała na wprost Piłsudskiego w kierunku Alei Legionów. Jeszcze mniejszym samochodem od thalii kierował mężczyzna w wieku około 60 lat, który jadąc Piłsudskiego w przeciwnym kierunku chciał skręcić w lewo i wjechać w ul. Reymonta. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów, a w jego wyniku smart przewrócił się na bok. Z pierwszych informacji wynika, że jadący autem mężczyzna doznał ogólnych obrażeń ciała - został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Kobieta ze zderzenia wyszła bez obrażeń.  Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładny przebieg tego zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 30 października 2018 17:45
Data ostatniej edycji: wt, 30 października 2018 17:54:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę