Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Sekściński odwołany z KRUS

Główne zdjęcie
Adam Wojciech Sekściński, były już prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

W poprzednią niedzielę zdobywając niemal 6 tysięcy głosów mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej, startując z listy PiS, Wojciech Sekściński z Kolna wygrał mandat radnego województwa podlaskiego. W piątek Sekściński nagle został odwołany z funkcji prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, którą to pełnił od 2016 r.

Sekścińskiego odwołał premier Mateusz Morawiecki na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nie podano uzasadnienia. Dziś na tę funkcję premier Morawiecki powołał Aleksandrę Stanisławę Hadzik, dorychczasową wiceprezes KRUS.

cz
pon, 29 października 2018 21:33
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2018 21:49:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę