Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kobieta dźgnęła nożem mężczyznę

Od trzech miesięcy do nawet 5 lat więzienia może grozić kobiecie, która w sobotni wieczór dźgnęła w Łomży nożem mężczyznę. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta została zatrzymana przez policjantów. Była kompletnie pijana.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.30 w rejonie ul. Polowej w Łomży. Ugodzony nożem mężczyzna ma 41 lat. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.    
O ugodzenie nożem mężczyzny podejrzewana jest 34-letnia kobieta, która została zatrzymana przez policję. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że w chwili zatrzymania była ona pijana. Badanie wykazało, że w organizmie miała około 3 promili alkoholu.
Prowadzone przez śledczych postępowania jest w kierunku artykułu 157. § 1 Kodeksu karnego. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę