Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenia na szosie do Mężenina

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 679 Łomża – Mężenin. W okolicy zjazdu do wsi Puchały zderzyły się opel vectra i VW passat. Na szczęście nikomu z jadących autami nic złego się nie stało.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 8. Po zderzeniu jeden z samochodów wypadł z jezdni wpadł do rowu. Oba samochdou są znacznie uszkodzone, ale jadący nimi nie potrzebowali pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 29 października 2018 08:59
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2018 09:10:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę