Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Śmigłowiec LPR w Chmielewie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala starszą kobietę z Chmielewa koło Nowogrodu. Wcześniej strażacy zostali wezwani do pożaru, który wybuchł w kotłowni jej domu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 14.  Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce kobieta była już na zewnątrz budynku. Strażacy podają, że pożar był mały i szybko został ugaszony. Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznała kobieta, do której wezwano śmigłowiec LPR.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę