Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Nowa sala gimnastyczna przecieka

Główne zdjęcie
Nowa sala gimnastyczna przy SP 7 w Łomży

To brzmi wręcz komicznie. Zbudowana i oddana niedawno do użytku nowa sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży przecieka. Po przedwczorajszych opadach deszczu wczoraj w tzw. małych salkach gimnastycznych, w których ćwiczą dzieci młodszych klas, odwołano zajęcia. Powodem była woda, która przesiąknęła do środka. Zapytaliśmy w ratuszu czy budowlańcy coś źle zrobili, czy projekt był zły, czy może opady deszczu były za duże? Mamy wytłumaczenie władz.

Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży potwierdza nasze informacje o przeciekach, ale podkreśla, że „sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 7 nie została zalana”. 
- Po silnych opadach zacinającego deszczu pojawiły się niewielkie przecieki nad małą salką zabaw ruchowych oraz pomieszczeniem wentylatorni – podaje Czech. - Informacja dziś została przekazana wykonawcy, który zobowiązał się w najbliższy wtorek usterkę zlokalizować i usunąć.

To kolejny deszcz, który ujawnił problemy na miejskich inwestycjach. Podczas budowy sali, po silnym opadzie deszczu zalało pomieszczenia szatni w szkole. Tego samego dnia deszcz popsuł także fragment wyremontowanej kilka miesięcy wcześniej ul. Polowej.

zobacz: Krótka ulewa wystarczyła... aby popsuć nową ulicę

230804070022.gif
cz
pt, 26 października 2018 12:29
Data ostatniej edycji: pt, 26 października 2018 20:34:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę