Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zrobiło się mokro

Około 30 litrów wody na każdy metr kwadratowy powierzchni ziemi w regionie spadło w ciągu ostatnich dwóch deszczowych dnia. Synoptycy nadal zapowiadają zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu, a lokalnie przelotny deszcz ze śniegiem. Prognozowana wysokość opadów na dziś do 12 mm, czyli 12 litrów na m2 powierzchni ziemi.

Dziś ma być trochę cieplej niż wczoraj - temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, opady deszczu słabsze. Jutro opady deszczu mają być tylko symboliczne, w sobotę wcale nie powinno padać, za to dużo ma być słońca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę