Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Lesie Jednaczewskim

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch aut w Lesie Jednaczewskim. W tej chwili droga jest zablokowana. Do Jednaczewa lepiej jest jechać przez Kupiski.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Renault kangoo jadąc od Jednaczewa na zakręcie wpadł w pioślizg i stanął w poprzeg drogi. Kobieta jadąca Nissanem qashqai od strony Łomży nie zdołała wyhamować i uderzyła w bok Renaulta. Do szpitala trafiła kierująca Nissanem. Na miejscu pracują policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
śr, 24 października 2018 17:57
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2018 18:08:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę