Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Silny wiatr zwalił drzewo na samochody

Silny podmuch wiatru złamał koronę dużej wierzby, która spadła na dwa znajdujące się w pobliżu samochody. Na szczęście oba były puste. Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.40 w okolicy ul Studenckiej na Bawełnie. W ostatnich godzinach strażacy odnotowali kilka zgłoszeń do zdarzeń związanych z silnymi podmuchami wiatru, a synoptycy zapowiadają, że wietrzna pogoda utrzyma się co najmniej do północy.

- W Łomży i powiecie łomżyńskim strażacy byli wzywani do zdarzeń z powodu silnego wiatru sześć razy: cztery razy w mieście, po jednym w gminie Jedwabne i w gminie Wizna – informuje brygadier Grzegorz Wilczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. Na ulicy Polnej porywy wiatru zerwały blachę z jednego z budynków. Silny wiatr w innych miejscach uszkodził jeden z bilbordów i połamał drzewo. Usuwaniem połamanych drzew i konarów strażacy zajmowali się również w gminach: Wizna i Jedwabne.

W sumie przez środowy wieczór strażacy z miasta i najbliższej okolicy podejmowali 10 interwencji związanych z wichurą. Większość z nich dotyczyła powołanych drzew lub złamanych konarów drzew blokujących drogi w regionie. Komendant Wilczyński podkreśla, że ludzie w tych zdarzeniach nie ucierpieli, a straty były jedynie materialane.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 24 października 2018 17:06
Data ostatniej edycji: cz, 25 października 2018 09:35:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę