Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka potrąciła nastolatkę

Główne zdjęcie
Miejsce wypadku (fot. KPP Kolno)

16-letnia dziewczyna została zabrana do szpitala po tym gdy potrąciła ją ciężarówka. Do wypadku doszło ok. godziny 15. na drodze pomiędzy miejscowościami Turośl a Ptaki w powiecie kolneńskim.

Do wypadku doszło w okolicy przystanku autobusowego. Na razie nie są znane szczegóły tego zdarzenia. Policja podaje, że 45-letni mężczyzna kierujący ciężarowym iveco był trzeźwy. potrącił pieszą lat 16 - zabrana do szpitala. Droga wojewódzka nr 647 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

cz
śr, 24 października 2018 16:39
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2018 16:40:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę