Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Kolizyjny wtorek

Główne zdjęcie
Mapa migracji zwierząt w okolicy Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi

Do ośmiu kolizji drogowych doszło wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy. Wśród nich było zderzenie z sarna, która wbiegła wprost przed peugeota jadącego drogą krajową nr 64 Łomża – Jeżewo.

Do kolizji z sarną doszło około godz. 11.10 na odcinku pomiędzy Wizną a Strękowa Górą. 49-letniemu kierowcy peugeota na szczęście nic złego się nie stało, a zwierze padło na miejscu. 
Przyrodnicy mówią, że droga Łomża – Jeżewo przebiegają w rejonie doliny Narwi ma nieoficjalną nazwę ,,drogi śmierci zwierząt”. Przestrzegają też, że jesteśmy tuż przed okresem najintensywniejszych jesienno-zimowych migracji zwierząt z doliny Narwi w kierunku wyżej położonych lasów sosnowych. Drogi zwierząt i ludzi bardzo często przecinają się dlatego po raz kolejny przestrzegają kierowców i proszą o zachowanie szczególnej ostrożności

Jako kolizję  zakwalifikowano także zdarzenie z wczorajszego południa na drodze Łomża - Zambrów przy zjeździe do Siemienia Nadrzecznego. Tu kierujący seatem – według policjantów - nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych i najechał na tył volkswagena, który chciał skręcić w lewo. Policja podaje, że kierowcy seata zatrzymano prawo jazdy za stworzenia realnego zagrożenia w ruchu drogowym i sprawą będzie zajmował się sąd.

230804070022.gif
cz
śr, 24 października 2018 10:20
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2018 10:22:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę