Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Stracił prawo jazdy w Szczepankowie

Z prędkością 108 km/h usiłował przejechać przez Szczepankowo 32-letni mieszkaniec Węgorzewa. Pędząc wczoraj drogą pomiędzy Chojnami a Śniadowem wpadł w ręce policjantów z łomżyńskiej drogówki.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży mężczyzna jechał hondą CRV. Przez policjantów został zatrzymany w Szczepankowie, o godz. 10.15. Policyjny radar wskazał, że w terenie zabudowanym jechał z prędkością o 58 km/h wyższą niż dozwolona. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy, które będzie mu zatrzymane na trzy miesiąca, i „zyskał” 10 punktów karnych w policyjnych rejestrach. Poza tym musi też zapłacić mandat wysokości 400 zł.

cz
śr, 24 października 2018 09:59
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2018 10:05:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę