Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem

Od godz. 10. nad województwo podlaskie mają dotrzeć silne podmuchy wiatru z północnego zachodu. Do godz. 22 zapowiadany jest wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, ale w porywach miejscami jego prędkość może wzrastać do 85 km/h. Na dziś przewidują też przelotne opady deszczu, możliwy jest również deszcz ze śniegiem i temperaturę maks. do 7°C.

Ostrzeżeniu przed silnym wiatrem synoptyk dyżurna IMGW w Białymstoku Karolina Kierklo nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, a prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska w regionie określiła na 85%.

W nocy wiatr, zwłaszcza po północy, ma słabnąć. Poza tym zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę