Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zmiany w Jedwabnem, Wiźnie i Zbójnej

Główne zdjęcie
Elżbieta Parzych

Wybory samorządowe w Jedwabnem i Wiźnie wygrali kandydaci PiS Adam Niebrzydowski i Mariusz Soliwoda. Pierwszy zyskał 74% poparcia, drugi ponad 53% poparcia mieszkańców - wynika z nieoficjalnych informacji. Obaj będą nowymi włodarzami gmin.

Oto oficjalne wyniki głosowania na burmistrza Jedwabnego.

NIEBRZYDOWSKI Adam Mariusz - 2 054 głosów – 73.65% poparcia Tak
CHAJEWSKI Michał - 735 głosów - 26.35% poparcia
- W Jedwabnem dużo się musi zmienić - mówi Adam Niebrzydowski ciesząc się z rewelacyjnego wyniku wyborczego. - Dziękuję mieszkańcom za okazane mi zaufanie. Jako gmina musimy próbować jak najszybciej nadrobić zaległości i zapóźnienie rozwojowe szczególnie jeśli chodzi o inwestycje drogowe i wodociągowe. Blado wyglądamy na tle kraju jeśli chodzi o pozyskiwanie środków zewnętrznych - to musi się zmienić.

W Wiźnie wygrał Mariusz Soliwida.  
- Widać jak bardzo mieszkańcy gminy Wizna oczekiwali zmian - mówi komentując wyborczy wynik. - Bardzo dziekuję wszyskim za wsparcie.
48-letni mariusz Soliwoda zdobył 1 058 głosów czyli poparło go 53,17% wyborców. Oficjalnie Gminna Komisja Wyborcza poinformowała, że wygrał on wybory na stanowisko Wójta Wizny. Drigie miejsce zajął dotychczasowy wójt Zbiegbniew Sokołowski 527 głosów, a trzeci jest Artur Szulc z 405 głosami.

W Zbójnej pod nieobecność w wyborach dotychczasowego wójta wybory wygrała Elżbieta Parzych - dotychczasowa starościna łomżyńska, która zoskała 1 043 głosów poparcia, czyli  59,26% mieszkańców uczestniczących w wyborach. Jej kontrkandydat, Witold Szerszeń, zebrał 717 głosów wyborczych.

230804070022.gif
Foto: Elżbieta Parzych
Foto: Mariusz Soliwoda
Foto: Adam Niebrzydowski
cz
pon, 22 października 2018 09:19
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2018 15:12:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę