Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Pątnicy na Jasnej Górze

Po niemal dwóch tygodniach pielgrzymowania ponad tysiącosobowa grupa pątników z diecezji łomżyńskiej doszła do Jasnej Góry. W sobotę wieczorem pielgrzymi weszli na klasztorne wały, a następnie do Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Tam specjalną Mszę świętą dla łomżyńskich pielgrzymów odprawił biskup Stanisław Stefanek.

Jako pierwsi na klasztorne wały weszli pątnicy z grupy Srebrnej Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Tuż za nią szły grupy: Fioletowa, Brązowa, Niebieska, Czerwona, Zielona i Żółta.
Pątnicy z XXI Pieszej Pielgrzymi Diecezjalnej Łomża – Jasna Góra przez trzynaście dni przeszli 430 km. Z Łomży wyprowadzał ich biskup łomżyński i biskup łomżyński tradycyjnie wraz z pątnikami wchodził do Częstochowy i na Jasną Górę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę