Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Syta Panna Fit: smacznie, zdrowo i tradycyjnie

Często bywa tak, że chcemy zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiemy, jak odpowiednio się odżywiać, albo myślimy o zdrowej diecie, ale nie mamy czasu na wymyślne gotowanie, a do tego chcemy jeść coś pożywnego i najzwyczajniej w świecie smacznego. Są też osoby ciężko pracujące lub uprawiające sport, również potrzebujące idealnie zbilansowanych pod względem kalorycznym posiłków. Teraz ich problemy staną się już tylko wspomnieniem, bo znana w województwie i poza nim łomżyńska firma Syta Panna otwiera catering dietetyczny, oferujący całodniowe zestawy zdrowych i jedynych w swoim rodzaju posiłków: bazujących na lokalnych produktach najwyższej jakości, korzystających z najlepszych przepisów kuchni nie tylko polskiej, ale też orientalnej czy śródziemnomorskiej.

Ktokolwiek miał do czynienia z tradycyjnymi potrawami i produktami garmażeryjnymi z Sytej Panny wie doskonale, że są one przyrządzane ze składników najwyższej jakości według dawnych receptur, nierzadko modyfikowanych przez Beatę i Tomasza Siergiejewiczów, albo też całkowicie autorskich i unikalnych przepisów. Dzięki temu ich potrawy były wielokrotnie nagradzane na najbardziej prestiżowych konkursach kulinarnych, a węgorzem w sosie koperkowym, pasztetem z sandacza z rakami, faszerowanym pieczonym szczupakiem w tataraku czy pstrągiem w gorącym occie zachwycali się najwytrawniejsi smakosze. Teraz wszystkie walory tej niepowtarzalnej kuchni będą mogli docenić również zwolennicy zdrowego odżywiania się, bowiem oferta Cateringu Dietetycznego Syta Panna Fit będzie oparta na wieloletnim doświadczeniu właścicieli firmy.

Stąd pewność, że dietetyczne posiłki będą przygotowywane przez wykwalifikowaną kadrę kucharską nie tylko pod nadzorem kompetentnego i doświadczonego dietetyka czy współpracy trenera z siłowni Corso w wypadku diety sportowej, ale też z regionalnych produktów najwyższej jakości i od lokalnych wytwórców, na przykład swojskich pasztetów, najświeższych ryb, wołowiny, cielęciny, koziny, ogórków z Kruszewa, miodów od Łapińskich, korycińskich serów, kumpii Ancypo, serów kozich czy chleba wypiekanego przez lokalne piekarnie. I chociaż specjalnością Sytej Panny są rodzime produkty i dania tradycyjne, w tym z ryb, to w ofercie cateringu dietetycznego znajdą się też specjalnie wybrane z kuchni orientalnej, w tym tajskiej oraz śródziemnomorskiej, żeby każdy z klientów znalazł w karcie coś dla siebie. Posiłki będą dostępne w sklepie Sytej Panny przy ul. Sikorskiego 134 oraz dowożone pod adres klienta po zamówieniu.
Będzie też dostępna oferta Lunch Box, dla osób chcących odżywiać się racjonalnie również w pracy czy podczas zajęć na studiach czy szkolnych, z posiłkami obejmującymi drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Co ważne oferowane przez Syta Panna Fit posiłki będą dostępne aż w dwunastu wariantach: premium, standard, sport, gluten free, no fish oraz z wartością 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 3500 kcal. Tak więc np. osoby nie lubiące ryb czy owoców morza otrzymają zamiast nich inne składniki, odpowiednio rekompensujące ich brak w bilansie kalorycznym, uczulone na gluten zamiast zbóż – jego podstawowego źródła, będą mogły zjeść brązowy ryż czy kaszę gryczaną, a sportowcy otrzymają posiłki o zwiększonej kaloryczności.
Beata i Tomasz Siergiejewiczowie planują też wprowadzenie do oferty posiłków dla wegetarian i wegan, dostrzegając, że coraz więcej osób, rezygnując ze spożywania mięsa czy nabiału, pragnie też jednocześnie odżywiać się zdrowo i korzystać z przebogatej oferty firmy Syta Panna.
A ponieważ jej właściciele od ponad 10 lat są członkami Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, kultywując wielowiekowe tradycje kulinarne województwa podlaskiego i wykorzystują przy tym najzdrowsze produkty zakorzenione w polskiej tradycji kulinarnej, czerpiąc z równie tradycyjnych receptur, to wniesienie tych doświadczeń do firmy oferującej produkty fit jest wydarzeniem bez precedensu – hasło smacznie, zdrowo i tradycyjnie nabiera w tym wypadku podwójnego znaczenia i smaku.

Catering Dietetyczny Syta Panna Fit
Sikorskiego 134, Łomża

tel. 533 910 006 (pon.– pt. 9:00 – 17:00)

sytapannafit@o2.pl

https://www.facebook.com/pages/category/Caterer/Syta-Panna-Fit-2281764275184421/

 

 

JJS
pt, 19 października 2018 14:30
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2018 14:39:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę