Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
eldorbud.jpg

Dom w cenie mieszkania

Często marzymy o własnym domu, zwłaszcza kiedy hałas za oknem czy sąsiedzi za ścianą szczególnie dają nam się we znaki. Od razu jednak pojawia się myśl: ile to kosztuje, kogo na to stać? Tymczasem okazuje się, że łomżyńska firma Eldor-Bud nie dość, że oferuje na sprzedaż domy na terenie miasta i gminy Łomża, to są one dostępne cenowo praktycznie dla każdego. Dlatego hasło dom w cenie mieszkania nie jest tylko reklamowym sloganem, a odzwierciedleniem stanu faktycznego, dzięki któremu szybko możemy stać się posiadaczem dostosowanego do potrzeb naszej rodziny, funkcjonalnego i nowoczesnego domu w atrakcyjnej lokalizacji.

Dawno już minęły czasy, kiedy na mieszkanie czekało się nie wiadomo ile, a jeśli już udało się pozyskać wymarzone M-2 czy M-3 w bloku z wielkiej płyty, to mieszkało się w nim przez długie lata. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, by sprzedać mieszkanie, które z jakichś względów przestało nam odpowiadać i udać się do renomowanej firmy Eldor-Bud, specjalizującej się w budowie domów jednorodzinnych i całościowej obsłudze budowlanej takich inwestycji.
Jest to istotne o tyle, że od budowy wymarzonego domu często odstręcza nas ogrom formalności, a tutaj wszystkim zajmą się specjaliści. Indywidualne podejście jest jedną z naczelnych dewiz spółki Eldor-Bud, oferującej swym klientom wszechstronną pomoc w każdym aspekcie współpracy, również w zakresie uzyskania korzystnego kredytu w wiodących bankach, z którymi łomżyńska firma współpracuje. Kompleksowość oferty obejmuje również załatwianie wszelkich innych formalności oraz nieustanne kontrolowanie przebiegu budowy, realizowanej przez profesjonalne ekipy pod kierunkiem doświadczonych inżynierów i specjalistów ds. budownictwa.
Klient ma też wgląd w faktury, poświadczające zakup materiałów budowlanych i wszelkich innych najwyższej jakości, a w momencie odbioru kluczy do domu w stanie deweloperskim otrzymuje aż pięć lat gwarancji na całość wykonanych przez Eldor-Bud prac.

Obecnie firma oferuje w Łomży sprzedaż domów w dwóch, bardzo atrakcyjnych, lokalizacjach.
Są to domy przy ul. Złotej i przy ul. Wrzosowej, łącznie 21 nieruchomości znajdujących się w cichej i urokliwej okolicy, zapewniającej komfort i spokój po ciężkiej pracy. Szeroka paleta projektów do wyboru gwarantuje, że każdy klient znajdzie w ofercie Eldor-Bud coś dla siebie, niezależnie od indywidualnych wymogów czy liczby członków rodziny.
Podczas realizacji kolejnych inwestycji spółka zapewnia też możliwość wykorzystywania indywidualnych projektów, bądź ich modyfikacji wedle indywidualnych potrzeb klienta, jeśli kupił on działkę od Eldor-Bud z rezerwacją projektu, co zapewnia stworzenie wymarzonego domu od podstaw, idealnie przystosowanego do potrzeb właśnie naszej rodziny.
Jakość, fachowość i terminowość to nie jedyne atuty Eldor-Budu, bowiem niezwykłe wrażenie na klientach robi przede wszystkim bardzo korzystna cena oferowanych przez nią na sprzedaż domów. Dlatego, jeśli w twym życiu nadszedł właśnie czas na zmiany lokalowe, warto umówić się na rozmowę z przedstawicielem firmy Eldor-Bud, zapoznać się z jej bezkonkurencyjną ofertą i podjąć decyzję, dzięki której już wkrótce będziesz mógł cieszyć się z wygodnego i funkcjonalnego domu w cenie mieszkania.


Eldor-Bud
ul. Poznańska 125
18-400 Łomża

Telefon: 86 473 02 08
Mobile: 884 897 190

E-mail: biuro@eldorbud.pl
http://www.eldorbud.pl/

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
JJS
pt, 19 października 2018 13:06
Data ostatniej edycji: pt, 26 października 2018 13:19:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę