Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uszkodzony gazociąg w Zambrowie

W trakcie prac budowlanych na ul. Polowej w Zambrowie koparka zahaczyła i uszkodziła rurę gazociągu. Trzeba było ewakuować około 50 mieszkańców okolicznych domów oraz tych, którzy byli w pobliskich sklepach. Do zdarzenia doszło ok. godz. 13. ale cały czas trwa akcja ratunkowa. Na miejscu są pracownicy pogotowia gazowego, policja i 11 zastępów straży pożarnej.

Policja podaje, że dopływ gazu do uszkodzonego gazociągu został szybko odcięty przez pracowników pogotowia gazowego, ale - jak informuje policja - zagrożenie cały czas istnieje. Specjaliści sprawdzają, czy nie ma wycieku w innych miejscach. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa akcja.

Policjanci ustalają w jakich okolicznościach doszło do uszkodzenia gazociągu. Będą wyjaśniać też, czy nie doszło do narażenia bezpieczeństwa zdrowia i życia mieszkańców.

cz
śr, 17 października 2018 15:31
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2018 15:36:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę