Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijani jechali przez miasto

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali wczoraj w Łomży policjanci. Jeden jechał osobówką, drugi transporterem. Wśród nich był wojewódzki rekordzista, który miał w sobie 2,5 promila alkoholu.

Policja podaje, że wczoraj na terenie województwa podlaskiego zatrzymano 8 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymani w Łomży nie byli mieszkańcami miasta. Jeden – jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży - to mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który wpadł na Alei Legionów po godzinie 17. Mężczyzna w wieku 51 lat miał w sobie 2,5 promila alkoholu.

Drugi pijany jechał przez miasto saabem na suwalskich numerach rejestracyjnych. Zastał zatrzymany po godz. 15. na Konstytucji 3 Maja, po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie od innego kierowcy, że ten może być pijany. Badania wykazały, że w organizmie 36-latek było 2,3 promila alkoholu.

Obaj kierowcy od razu stracili prawa jazdy. Za popełnione przestępstwa będą też odpowiadać przed sądem. Grozi im nie tylko wysoka grzywna i długotrwały zakaz jeżdżenia samochodami, ale nawet wiezienie.

cz
śr, 17 października 2018 08:28
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2018 08:59:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę