Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Grajewa

Główne zdjęcie
Zaginiony mieszkaniec Grajewa. fot. KPP Grajewo

Policjanci poszukują zaginionego 50-letniego mieszkańca Grajewa. Mężczyzna w ubiegły poniedziałek 1 października 2018 roku, w godzinach 11.00 –16.00, wyszedł z domu i do dzisiaj do niego nie powrócił.

Zaginiony to: Dariusz Piotr Siłakowski, lat 50
Rysopis zaginionego: wzrost około 186 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, broda średniej długości, oczy ciemne, twarz pociągła. Brak znaków szczególnych. Mężczyzna posiada bliznę na prawej nodze.
W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsowe spodnie, buty koloru czarnego oraz kurtkę skórzaną w kolorze ciemnozielonym.
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby wskazać miejsce pobytu zaginionego. Czekamy na informacje pod numerem telefonu: 112,  86 474 18 00 lub kontakt osobisty z tut. jednostką.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę