Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek w Szczuczynie - jedna osoba ranna

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w Szczuczynie. Na drodze krajowej nr 58 przy wyjeździe na Białą Piską ciężarówka zderzyła się z busem.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący busem, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarową.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierowca busa trafił do szpitala. W żadnym z pojazdów nie było pasażerów. W miejscu wypadku obowiązuje teraz ruch wahadłowy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę