Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Produkował fałszywe 10 złotych...

Producenta fałszywych banknotów zatrzymała łomżyńska policja. 20-letni mężczyzna – mieszkaniec gminy Łomża – ze swojego komputera drukował pieniądze. Jak podała policja, Przemysław L. wyprodukował 16-ście banknotów o nominale 10 złotych. Wpadł w ręce policji, gdy dwa banknoty dał koledze a od niego wzięła je siostra. Dziewczyna chciała kupić bilet MPK w jednym z łomżyńskich kiosków. Sprzedawczyni zorientowała się, że banknot nie ma znaków wodnych i wezwała policję.


Podczas przeszukania kieszeni klientki okazało się, że ma ona jeszcze jedno podrabiane 10 złotych. Po nitce do kłębka policja ustaliła, że sprawcą całego zamieszania jest Przemysław L. Producent fałszywych pieniędzy został zatrzymany przez policję. Co do jego losów wypowie się prokurator. 20-stolatkowi – za podrabianie pieniędzy - grozi kara nie mniejsza niż 5 lat pozbawienia wolności.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę