Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Rogienicach Wielkich

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze do Kolna. W Rogienicach Wielkich zderzyły się dwa samochody osobowe – opel i mitsubishi. Po wypadku jedno z aut dachowało. Sprawca wypadku 36-latek był pijany i uciekał po kolizji jaką spowodował w Piątnicy.

Do wypadku doszło około godz. 15.15. Z ustaleń policji wynika, że kierowca opla 36-latek kilka minut wcześniej w Piątnicy spowodował kolizję i odjechał z miejsca.  W Rogienicach zaś doprowadził do czołówki z mitsubishi. Okazało się że w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.

230804070022.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę