Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek przed Śniadowem

Kobieta jadąca Audi A4 najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem poprzedzającym zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącym do Łomży Renault. Cztery osoby w tym małe dziecko trafiły do szpitala. Do wypadku doszło na drodze Łomża - Ostrów Mazowiecka. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 11.30. Objazdy dla samochodów osobowych z Łomży wyznaczono na Koziki i dalej na Jemielite. Ciężarówki muszą jechać przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę