Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek za Nowogrodem

Kierujący fiatem wjechał na teren czasowo odgrodzony, a następnie potrącił pracownika firmy wykonującej prace porządkowe na drodze. Potrącony 53-latek trafił do szpitala. Policja podaje, że wstępne badanie wykazało, iż miał on ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło przed godz. 9. na drodze między Morgownikami a Nowogrodem. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Policja podaje, ze kierujący fiatem 32-latek był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę