Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja ze strażakami pędzącymi do pożaru w szpitalu

Jadący na wezwanie do łomżyńskiego szpitala wóz strażacki miał kolizję na skrzyżowaniu ul. Gen. Władysława Sikorskiego z Aleją Legionów. W przejeżdżający przez skrzyżowanie strażacki samochód uderzył nissan qashqai. Nikomu nic się nie stało, a i straty materialne nie są duże.

Trzy wozy strażackie – dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze i wóz ze zwyżką – wyjechały z komendy przy ul. Sikorskiego na wezwanie ze szpitala w Łomży, gdzie stwierdzono zadymienie. Wszystkie wozy jechały na sygnałach. Strażacka „jedynka” przejeżdżając przez skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Al. Legionów została uderzona przez nissana qashqai, który jechał w kierunku Ronda Tadeusza Kościuszki. Zarówno kierowcy nissana jak i strażakom nic się nie stało. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Podają, że kierowcy obu samochód byli trzeźwi. 
Także brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta Miejskiego PSP w Łomży podaje, że nikomu nic złego się nie stało, a straty materialne nie są znaczne. 
Tłumaczy, że strażacy jechali na wezwanie ze szpitala. Tam zamontowana w piwnicznym korytarzu czujka wykryła dym. Pracownicy szpitala potwierdzili zadymienie i wezwali strażaków. Okazało się, że paliła się kupka papieru  prawdopodobnie toaletowego znajdująca się około dwa metry od czujki. Nie wiadomo czy był to czyjś głupi żart, czy przypadkowe zaprószenie ognia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę