Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 03 października 2022 napisz DONOS@

A w wakacje.....

Nie miały wakacji skrzypaczki z naszej szkoły. Natalia Wojciechowska spędziła je bardzo pracowicie. Jeszcze w maju wygrała IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Belgradzie. W czerwcu zdobyła Grand Prix na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Lublinie " Jak Wieniawski" w kategorii klas I i II szkół muzycznych II stopnia. Do tego "dorzuciła" I miejsce w II Konkursie Skrzypcowym im. Ilony Feher w Budapeszcie (28 lipca). Jak zwykle składamy serdeczne gratulacje.

Belgrad
Belgrad
Lublin
Lublin
Budapeszt
Budapeszt
Dyrektor
nie, 23 września 2018 11:45
Data ostatniej edycji: pon, 05 listopada 2018 09:51:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę