Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gowin popiera i prosi o oddanie głosu na jedyną kandydatkę PiS i Zjednoczonej Prawicy

Główne zdjęcie
Jarosław Gowin udziela poparcia Agnieszce Muzyk w wyborach na prezydenta Łomży

- Przyjechałem, aby w imieniu Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i całego obozu Zjednoczonej Prawicy udzielić poparcia w wyborach na prezydenta Łomży Pani prezydent Agnieszce Muzyk – mówił Jarosław Gowin. Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, ale także szef partii Porozumienie, która wraz z Prawem i Sprawiedliwością i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry tworzy „Zjednoczoną Prawicę” w sobotnie popołudnie na Starym Rynku w Łomży spotkał się z kandydatami PiS do samorządu.

Wicepremier Gowin wychwalał Agnieszkę Muzyk. Mówił, że miał okazję z nią współpracować jako minister nauki i szkolnictwa wyższego, bo spotykali się wielokrotnie zarówno w Łomży jak i Warszawie, „żeby rozmawiać o przyszłości bardzo ważnej dla waszego miasta instytucji jaką jest państwa szkoła zawodowa” (Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości – dop. red.). - Muszę powiedzieć, że z mało którym samorządowcem w Polsce mogłem porozmawiać w sposób tak kompetentny jak z panią prezydent – stwierdził wicepremier. 
Gowin chwalił także posła Lecha Kołakowskiego i jego wielkie zaangażowanie w realizację Via Baltica. - Uczynił z tego główny punkt swojej działalności i robi to niesłychanie skutecznie – mówił wicepremier wskazując, że „połączenie sił przyszłej pani prezydent i pana posła Kołakowskiego” (...) „otwiera nowe perspektywy rozwojowe dla Łomży”. - Chciałbym wszystkich mieszkańców Łomży prosić o oddanie głosu na jedyną kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Łomży panią prezydent Agnieszkę Muzyk – apelował na Starym Rynku wicepremier Gowin.    
Agnieszka Muzyk dziękowała za poparcie Jego osobiste i całego obozu „Zjednoczonej Prawicy”. - Współpraca i współdziałanie, z którymi mamy miejsce w obozie zjednoczonej prawicy, to kwestie, które dla mnie z perspektywy przyszłego prezydenta Łomży są najistotniejsze – mówiła Muzyk dodając, że jej program zamyka się w słowach Łomża aktywna, otwarta i silna. - Łomża jest sercem regionu, ale będzie silnym sercem regionu. Razem zmieniajmy Łomżę na lepsze. Łomżę stać na więcej, Łomża zasługuje na więcej.
- Przyszedł czas, aby brzemię odpowiedzialności za miasto, za jego rozwój wzięli prezydent Agnieszka Muzyk i ci kandydaci. (…) Niech będzie dobra przyszłość miasta Łomży – tego wszystkim życzymy – dodawał poseł Lech Kołakowski, ponawiając apel do mieszkańców, aby w wyborach samorządowych 21. października głosowali na kandydatów PiS.

Foto: Jarosław Gowin udziela poparcia Agnieszce Muzyk w wyborach na prezydenta Łomży
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę