Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek z motocyklem

Motocyklista trafił do szpitala po tym, gdy kierowca daewoo matiz nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie w Małym Płocku. Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadki doszło ok. godz. 13.35. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki daewoo matiz, skręcając z drogi krajowej nr 63 w ulicę Grunwaldzką w Małym Płocku, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego obrażeń doznał motocyklista. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę