Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Jedwabnem

Jedna osoba przewieziona do szpitala to skutek wypadku jaki miał miejsce na drodze pomiędzy Jedwabnem a Bronakami. Samochód osobowy najechał na tył przyczepy rolniczej. W tej chwili droga na tym odcinku jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji wynika, że zarówno ciągnik z przyczepą jak i samochód osobowy jechali w od Bronak do Jedwabnego. Według jednej z relacji, samochód miał zostać oślepiony przez inny pojazd jadący z przeciwka. To sprawiło, że osobowy mercedes najechał na tył przyczepy. Jedna osoba jadąca osobówką została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło około godz. 19.00.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę