Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Stawisk. Zablokowana 61.

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Zablokowane jest droga krajowa nr 61 – Łomża – Grajewo. W okolicach wsi Karwowo, w pobliżu obwodnicy Stawisk, doszło do zderzenia osobówki z pojazdem ciężarowym. Trzy osoby, w tym małe, 1,5-roczne dziecko, zostały poszkodowane. Droga jest całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego przewożącego mleko, jadąc od strony Łomży w kierunku Stawisk, skręcał w lewo w drogę do Porytego. Za nim jechały dwa pojazdy. Kierowca opla, w którym jechało dwóch mężczyzn, kobieta i 1,5-roczne dziecko, zaczął wyprzedzać te pojazdy i w efekcie uderzył w „mleczarkę”, gdy ta skręcała w lewo. Kierowca ciężarówki oraz jeden z pasażerów opla i dziecko zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracują służby ratunkowe, w tym pięć jednostek ratowniczo-gaśniczych straży pożarnej. Wyznaczono objazdy. Samochody kierowane są drogami wojewódzkimi DW 668 Łomża – Jedwabne i Przytuły i DW 648 Przytuły - Stawiski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę