Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Młodzież z Diecezji Łomżyńskiej wyjeżdża do Niemiec

Ponad 200 osób wyjedzie w środę z Diecezji Łomżyńskiej na Światowe Dni Młodzieży do Kolonii w Niemczech. Młodzież będzie na początku uczestniczyć i obserwować życie w dwóch niemieckich diecezjach w Mainz i Wirzburg, później od 15 sierpnia przejadą już do miejsca spotkania wszystkich, którzy zadeklarowali swoje przybycie na spotkanie młodych całego świata – jak nazywa to wydarzenie współorganizator wyjazdu z diecezji łomżyńskiej ks Jacek Czaplicki. Nad Renem spodziewanych jest blisko milion osób w tym kilkanaście tysięcy Polaków. Jeżeli w skali kraju to liczba niewielka to uczestnicy wyjazdu z diecezji łomżyńskiej dopisali – mówi ks Czaplicki.

Ostatniego dnia światowych dni do młodzieży przyjedzie papież Benedykt XVI. To pierwsza podróż Ojca Świętegto od czasu rozpoczęcia pontyfikatu przed trzema miesiącami. Jak mówi ks. Czaplicki młodzież z wyjątkowym zaciekawieniem czeka na pasterskie przesłanie. To pierwsze spotkanie Benedykta XVI z tak dużą grupą ludzi.
Oprócz spotkania z rzeszą młodzieży Benedykt XVI spotka się z grupą kleryków. Spotkania z młodzieżą zainaugurował papież Jan Paweł II . Ich początek sięga roku 1984r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę