Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Spadł z rusztowania

Mężczyzna rankiem trafił do szpitala po tym gdy spadł z rusztowania. Do wypadku doszło około godz. 7.20 przy ul. Spółdzielczej w Łomży. Ze zgłoszenia, które otrzymali ratownicy wynikało, że mężczyzna miał spaść z trzeciego na drugi poziom rusztowania rozstawionego przy jednym z bloków.

Na razie nie wiadomo jak poważnych obrażeń doznał mężczyzna. Strażacy pomogli go zdjęć z rusztowania i przenieść do karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala. 
Przyczyny wypadku określić ma inspektor budowlany.

Krzysztof Cieśliński, wiceprezes ŁSM przy której bloku wykonywane są prace związane z remontem elewacji podaje, że według przekazywanych mu informacji pracownik firmy wykonującej te prace miał spaść z wysokości ok. 1,7 metra na podest balkonu. Miał też uderzyć głową. Na szczęście – według tej relacji – miał kask, co uchroniło go przed większymi obrażeniami.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę