Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pociągu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na przejeździe kolejowym we wsi Dworaki Staśki w powiecie wysokomazowieckim doszło do wypadku. Osobowy skład jadący z Szepietowa do Białegostoku uderzył w naczepę TiR-a. Jeden wagon się wykoleił. W pociągu było około 40 osób. Policja informuje, że do szpitala trafiła 12-letnia pasażerka, kierownik pociągu, pani konduktor i dwóch innych pasażerów.

Do wypadku doszło przed godz. 7. rano. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Według wstępnych informacji przekazywanych przez policję do wypadku doszło, kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej nie zatrzymał się przy znaku stop.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę