Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska lista KO do Sejmiku

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Łomżanie Jacek Piorunek, Cezary Kisiel i Marek Minda to pierwsza trójka kandydatów na radnych województwa w „łomżyńskim” okręgu wyborczym z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Czwarta jest Izabela Metelska także z Łomży.

Terytorialne komisje wyborcze w całej Polsce rozpoczęły pracę, czyli rejestrację kandydatów na radnych gmin, powiatów i województw. Termin zgłoszeń upływa w poniedziałek o północy, ale już są pierwsze zarejestrowane listy. Wśród pierwszych w regionie ma być „Koalicja Obywatelska”, czyli komitet wyborczy założonych przez dwie partie PO i .Nowoczesna. W łomżyńskim okręgu wyborczym obejmującym miasto i powiaty łomżyński, kolneński, grajewski i zambrowski, wybieranych jest 6 radnych wojewódzkich. PO w tej kadencji ma jednego reprezentanta, ale teraz działacze partii mówią, że będą walczyli o dwa miejsce w Sejmiku.

Oto ich lista kandydatów na radnych Sejmiku:
1. Jacek Piorunek (Łomża)
2. Cezary Kisiel (Łomża)
3. Marek Minda (Łomża)
4. Izabela Metelska (Łomża)
5. Piotr Górski (Zambrów)
6. Jadwiga Michałowska (Jedwabne)
7. Lucyna Bagińska (Grajewo)
8. Urszula Samul  (Kolno)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę