Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nieznani sprawcy uszkodzili samochód prezydenta Łomży - nie udało się zabezpieczyć monitoringu

Nie udało się zabezpieczyć nagrań z kamer monitoringu, na których mógł być utrwalony moment zniszczenia prywatnego samochodu prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Jak mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa Leszek Konopka, policjanci pismo, w którym proszą o udostępnienie monitoringu, dostarczyli dopiero w sierpniu. Mimo tego, że było napisane w połowie lipca, zaraz po tym kiedy auto zostało uszkodzone
- Już nagranie zostało skasowane. Żeby to pismo wpłynęło w odpowiednim czasie, tak jak było datowane, to ewentualnie moglibyśmy skorzystać z tych nagrań - mówi Leszek Konopka.
Dlaczego pismo nie trafiło do Spółdzielni od razu? Jak mówi Ewelina Śleszyńska z Komendy Miejskiej Policji trwa wyjaśnianie tej sprawy.
- Pierwszy zastępca komendanta miejskiego policji polecił wyjaśnić sytuację tego opóźnienia na drodze czynności wyjaśniających. I takie czynności są obecnie prowadzone - mówi Ewelina Śleszyńska.
Przypomnijmy, w lipcu nieznani sprawcy uszkodzili prywatny samochód prezydenta Łomży, Mariusza Chrzanowskiego. W aucie, które stało pod blokiem, w którym mieszka prezydent, ktoś wybił szybę i uszkodził maskę oraz zderzak.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę