Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Więcej krwi

79 litrów krwi udało się pobrać od dawców na terenie byłego województwa łomżyńskiego podczas tegorocznej letniej akcji. Ambulans Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa od 1 do 6 sierpnia odwiedził Czyżew, Ciechanowiec, Kolno, Łomżę i Nowogród. W tych miejscowościach zarejestrowało się 222-óch dawców. Krew oddało 177-miu. Wśród nich było 69 kobiet i w sumie 82-óch dawców pierwszorazowych.

W sumie na terenie całego województwa podlaskiego pobrano 360 litrów krwi. To o 50-siąt więcej niż w ubiegłym roku.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przypomina, że krew można oddawać również poza terminami letnich akcji. Najbliżej można to zrobić w dni powszednie w centrum w Łomży, oraz kilka razy w miesiącu w punkcie krwiodawstwa w Grajewie. Aby oddać krew trzeba być osobą zdrową, która nigdy nie chorowała na żółtaczkę, między 18 a 56 rokiem życia .

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę