Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Poznańskiej

Nawet kilkaset litrów paliwa mogło się wylać na jezdnie po kolizji cysterny z busem. Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem w okolicy skrzyżowania ul. Poznańskiej z ul. Akademicką.

Prawdopodobnie sprawca kolizji był kierowca busa, który zawracając narożnikiem uderzył w koło i zbiornik paliwa ciągnika siodłowego, do którego podczepiona była duża cysterna. Na miejscu szybko zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Strażacy pomogli przepompować paliwo z uszkodzonego zbiornika i oczyścili jezdnię z tego, które zdążyło wyciec. Twierdzą, że zagrożenia skażeniem środowiska nie było.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę