Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany za kółkiem - nie pierwszy już raz

Prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie miał 41-latek, który w niedzielę wieczorem jechał „zygzakiem” drogą Łomża – Podgórze. Pijaną jazdę kierowcy astry zobaczył jeden z policjantów, który zatrzymał go i wezwał „drogówkę”.

Badanie wykazało u kierowcy prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie. Mało tego mężczyzna nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego auta, a co ważniejsze okazało się też, że 41-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, bo te już zostały mu zatrzymane.

Policjanci informują także o zatrzymaniu w sobotę późną nocą w Śniadowie 45-letniego kierowcy forda, który jechał mając prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Obaj za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę