Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pędził przez Zaruzie. Stracił prawo jazdy

24-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego stracił prawo jazdy na trzy miesiące po tym gdy z prędkością 117 km/h usiłował przejechać przez Zaruzie. Kierowanego przez niego volkswagena zatrzymali policjanci. Podają, że młody mężczyzna przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o 67 km/h.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za wykroczenie nałożyli mandat karny w wysokości 400zł. Podkreślają, że mieszkańcy Zaruzia wielokrotnie wskazywali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zagrożenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości na tym odcinku drogi, a ujawniane przez funkcjonariuszy wykroczenia są potwierdzeniem obaw mieszkańców dotyczących lekceważenia zasad ruchu drogowego przez niektórych kierowców.

Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę