Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 grudnia 2022 napisz DONOS@

Niewybuchy

Dwa kolejne niewybuchy, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, znaleziono w okolicy Łomży. Stare pociski są w okolicy posesji w Elżbiecinie i Mątwicy. W Elżbiecinie są już saperzy z jednostki w Orzyszu, którzy mają zabrać niebezpieczne znaleziska. Policja, która zabezpieczała je od wczorajszego popołudnia podaje, że tym razem nie ma potrzeby przeprowadzania ewakuacji okolicznych mieszkańców.

Jako pierwszy znaleziono niewybuch w Mątwicy. Urszula Brulińska z KMP w Łomży informuje, że policja zgłoszenie o nim odebrała wczoraj o godz. 14.55. To prawdopodobnie pocisk artyleryjski. W Elżbiecine podobnego odkrycia dokonano przed godz. 18. Miejsca znalezienia niewybuchów zabezpieczyli policjanci, którzy wezwali na miejsce saperów, aby bezpiecznie je usunęli. Saperzy są już w Elżbiecinie, skąd mają jechać do Mątwicy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę