Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

eŁKSówka po raz drugi

Główne zdjęcie
Nagroda dla najlepszych „typowaczy”

Karnety na jesienne mecze ŁKS Browar Łomża rozgrywane na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży dla pięciu najlepiej typujących to nagrody w pierwszej edycji „eŁKSówki” internetowej zabawy użytkowników portalu 4lomza.pl. W sumie, przez wiosenną rundę rozgrywek III ligi w sezonie 2004/2005, w typowanie wyników poszczególnych spotkań bawiło się z nami 76 internautów, a ponad trzy razy tylu użytkowników logowało się do systemu by oceniać piłkarzy. Właśnie rusza kolejna edycja zabawy „eŁKSówka”.

Zwycięzcy pierwszej edycji zabawy „eŁKSówka” to: ads, ptysiu91, Kefas, Sylwo i Slavo.
Pierwszy z laureatów - ads najlepszy nasz „typowacz” - zdobył 90 punktów, a piąty z nich Slavo uzbierał 70 punktów. Zgodnie z regułami gry za trafnie obstawiony mecz dostawało się 4 punkty (jedna piłkę), a za wskazanie zwycięzcy 1 punkt (¼ piłki). Obstawiać można było wszystkie mecze w poszczególnych kolejkach rozgrywek w całej pierwszej grupie III ligi piłki nożnej – czyli tam gdzie grał i klasyfikowany był ŁKS Browar Łomża.

Uczestnicy zabawy po każdej rozegranej kolejce spotkań mogli też oceniać piłkarzy ŁKS Browar Łomża. Każdy z zawodników łomżyńskiej drużyny po rozegranym meczu mógł dostać do 6 punktów od każdego zalogowanego uczestnika zabawy „eŁKSówka”. Zwyciężył Rafał Boguski, który średnio uzyskał ocenę 5,53 punkta. Kolejnymi w tej klasyfikacji byli Mariusz Marczak (4.67), Chioma Chimezie (4.55), Paweł Galiński (4.30) i Adam Kamiński (4.30).

W najbliższą sobotę startuje jesienna runda rozgrywek III ligi. Już dziś rusza kolejna edycja naszej zabawy „eŁKSówka”. Zapraszamy do rejestrowania się w systemie i typowania wyników spotkań, które zostaną rozegrane 13 i 14 sierpnia na ośmiu boiskach w centralnej i północno-wschodniej Polsce.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę