niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

eŁKSówka po raz drugi

Karnety na jesienne mecze ŁKS Browar Łomża rozgrywane na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży dla pięciu najlepiej typujących to nagrody w pierwszej edycji „eŁKSówki” internetowej zabawy użytkowników portalu 4lomza.pl. W sumie, przez wiosenną rundę rozgrywek III ligi w sezonie 2004/2005, w typowanie wyników poszczególnych spotkań bawiło się z nami 76 internautów, a ponad trzy razy tylu użytkowników logowało się do systemu by oceniać piłkarzy. Właśnie rusza kolejna edycja zabawy „eŁKSówka”.

Nagroda dla najlepszych „typowaczy”
Nagroda dla najlepszych „typowaczy”
Zwycięzcy pierwszej edycji zabawy „eŁKSówka” to: ads, ptysiu91, Kefas, Sylwo i Slavo.
Pierwszy z laureatów - ads najlepszy nasz „typowacz” - zdobył 90 punktów, a piąty z nich Slavo uzbierał 70 punktów. Zgodnie z regułami gry za trafnie obstawiony mecz dostawało się 4 punkty (jedna piłkę), a za wskazanie zwycięzcy 1 punkt (¼ piłki). Obstawiać można było wszystkie mecze w poszczególnych kolejkach rozgrywek w całej pierwszej grupie III ligi piłki nożnej – czyli tam gdzie grał i klasyfikowany był ŁKS Browar Łomża.

Uczestnicy zabawy po każdej rozegranej kolejce spotkań mogli też oceniać piłkarzy ŁKS Browar Łomża. Każdy z zawodników łomżyńskiej drużyny po rozegranym meczu mógł dostać do 6 punktów od każdego zalogowanego uczestnika zabawy „eŁKSówka”. Zwyciężył Rafał Boguski, który średnio uzyskał ocenę 5,53 punkta. Kolejnymi w tej klasyfikacji byli Mariusz Marczak (4.67), Chioma Chimezie (4.55), Paweł Galiński (4.30) i Adam Kamiński (4.30).

W najbliższą sobotę startuje jesienna runda rozgrywek III ligi. Już dziś rusza kolejna edycja naszej zabawy „eŁKSówka”. Zapraszamy do rejestrowania się w systemie i typowania wyników spotkań, które zostaną rozegrane 13 i 14 sierpnia na ośmiu boiskach w centralnej i północno-wschodniej Polsce.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę