Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 września 2022 napisz DONOS@

Ludzkie szczątki pod drogą

Robotnicy pracujący przy budowie drogi Łomża – Nowogród natrafili na ludzkie szczątki. Odkrycia dokonano w okolic Mątwicy. Na miejscu są policyjni specjaliści, którzy będą pracować pod nadzorem prokuratory.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza nasze wcześniejsze informacje o odnalezieniu ludzkich szczątków. Mówi, że policjanci zgłoszenie otrzymali około godz. 9. Odkrycia dokonali robotnicy pracujący przy budowie drogi wojewódzkiej nr 645 Łomża – Nowogród. Na razie nie ma informacji o tym z jakiego okresu mogą być to szczątki. M.in. to będą wyjaśniać policyjni specjaliści pod nadzorem prokuratury.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę