Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Policjanci znaleźli zagubionego

Główne zdjęcie
Policji w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny w okolicach Konarzyc pomagali członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja

Policjanci z łomżyńskiej komendy oraz ratownicy z GR „Nadzieja” poszukiwali wczoraj 63-latka. Mężczyzna zagubił się. Jeszcze przed nadejściem zmroku został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Policji. Mundurowi przekazali 63-latka pod opiekę wezwanej na miejsce załogi karetki pogotowia.

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny policjanci odebrali około godziny 12.30. Rodzina informowała, że kilka godzin wcześniej wyszedł on z domu w nieznanym kierunku i nie może znaleźć drogi powrotnej. Funkcjonariusze nawiązali z mężczyzną kontakt telefoniczny, jednak nie potrafił on wskazać gdzie się znajduje. Wszystkie patrole rozpoczęły przeszukiwanie możliwych miejsc przebywania zaginionego. Poszukiwania przeniosły się także w teren otwarty na obrzeżach Łomży. Do działań włączona została także Grupa Ratownicza „Nadzieja”.Po godzinie 18:00 patrol z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, który swoją planową służbę zakończył ponad 4 godziny wcześniej, odnalazł zaginionego mężczyznę.

Foto: Policji w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny w okolicach Konarzyc pomagali członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja
Foto: Policji w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny w okolicach Konarzyc pomagali członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę