Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek małej rowerzystki na Mickiewicza

Mała dziewczynka trafiła do szpitala po tym jadąc rowerkiem została potrąca przez, lub uderzyła w samochód osobowy. Do wypadku doszło na ul. Adama Mickiewicza w Łomży, na wyjeździe z restauracji w pobliży szkoły podstawowej. Z pierwszych informacji wynika, że dziewczynka nie powinna odnieść większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15. Dziewczynka w wieku ok. 5 lat miała wracać z rodzicami z przedszkola. Jechała małym rowerkiem, gdy na wyjeździe z restauracji doszło do  zderzenia z samochodem. Dziewczynka trafiła do szpitala. Według relacji miała uskarżać się na ból w nodze. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży mówi, że policjanci na miejscu wyjaśniają przebieg i okoliczności zdarzenia. Na razie nie wskazują czy to kierowca samochodu osobowego uderzył w małą rowerzystkę, czy też ona wjechał w samochód.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę