Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Spartanie z Łomży

Główne zdjęcie
Tomasz Chrapowicz, Paweł Remiszewski i Krzysztof Grygo wystartowali w biegu Spartan Ultra w miejscowości Valćanska Dolina na Słowacji

Trzech mieszkańców Łomży wzięło udział w biegu Spartan Ultra w słowackiej miejscowości Valćanska Dolina. To - jak podkreślają - jeden z najtrudniejszych biegów z przeszkodami na świecie. Na dystansie 50 km do pokonania było ponad 60 przeszkód w warunkach górskich, przy sumie przewyższeń wynoszącej około 3,5 km.

W tyk roku na starcie biegu około 700 zawodników z Europy, Ameryki północnej i południowej oraz z Australii, w tym 3 z łomżyńskiej Akademii Sportu Medyk. O tym jak morderczy to statecznie może świadczyć fakt, że ukończyło go jedynie 400 zawodników. Niestety wśród tych, którzy odpadli był także Krzysztof Grygo, któremu zabrakło dwudziestu minuty na ostatnim punkcie kontrolnym po 50 kilometrze, by móc ukończyć bieg. Pozostali dwaj łomżanie zostali wysoko sklasyfikowani. W kategorii indywidualnej mężczyzn Paweł Remiszewski, który jest równocześnie trenerem ASM, był 18., a Tomasz Chrapowicz 33.
Paweł Remiszewski przekazując informację o biegu podkreśla, że był to ich najtrudniejszy wyczyn z podejmowanych do tej pory wyzwań.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę