Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Przygotuj się na posezonowe wyprzedaże - sprawdź jak zaciągnąć pożyczkę ratalną

Obecnie sezon letni powoli zbliża się ku końcowi. Możemy teraz liczyć na tzw. posezonowe wyprzedaże. Uwielbiamy korzystać z atrakcyjnych okazji cenowych. W zależności od rodzaju i marki sklepu czasami warto przeczekać parę miesięcy i uzyskać upragnioną rzecz w bardzo niskiej cenie. Zastanawiasz się zapewne, skąd wziąć na to wszystko pieniądze?

Zakupy pozasezonowe

Kto z nas nie korzystał z wyprzedaży, które oferują sklepy i znane marki? Największe okazje cenowe w sklepach organizowane są dwa razy do roku, w sezonie letnim i zimowym. Końcówka kolekcji, likwidacja sklepu lub zbliżający się termin ważności produktów spożywczych to typowe powody do zaoferowania wyprzedaży.

Musimy pamiętać, że każdy towar z wyprzedaży jest pełnowartościowy i również podlega gwarancji. Warto więc zatrzymać paragon, dzięki któremu bez większego problemu będziemy mogli złożyć reklamację.

Ogromnym plusem korzystania z wyprzedaży są atrakcyjne ceny produktów. W przypadku droższych rzeczy, jak np. sprzętów RTV i AGD możemy spokojnie zauważyć różnicę cenową i to, ile zaoszczędziliśmy pieniędzy. Trudno nam, konsumentom przejść obojętnie obok promocji, dzięki którym zakupimy wybrane produkty w korzystniejszej cenie.

Trzeba przyznać, że warto poczekać na wyprzedaże, ponieważ nawet największe marki pogłębiają oferty cenowe o 50%, 70% czy nawet 80%. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy znajdziemy naprawdę idealną okazję, a nie mamy już oszczędności? Jeżeli gra warta jest świeczki, pomyślmy o skorzystaniu z pomocy finansowej jednej ze znanych i szanowanych firm pozabankowych.

Jak zaciągnąć pożyczkę na raty?

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na skorzystanie z pomocy finansowej, zastanówmy się dokładnie, ile pieniędzy potrzebujemy. Czy będzie potrzebna nam krótkoterminowa, niska chwilówka online na drobniejsze zakupy, czy może zainteresował nas droższy sprzęt RTV i AGD. Jeżeli planujemy większe zakupy, warto zainteresować się pożyczką na raty online oferującą wyższe kwoty do pożyczenia. Korzystając z takiego rozwiązania, pieniądze otrzymujemy na konto bankowe, bez konieczności wychodzenia z domu.

Polecamy zapoznać się z ofertą Aasa Polska za pośrednictwem pozyczkowy-portal.pl, którą możemy zaciągnąć przez internet, wypełniając odpowiedni wniosek o pożyczkę. Na stronie porównywarki, znajdziemy również inne propozycje pożyczek ratalnych, jak i chwilówek online. Przed zaciągnięciem wybranej oferty pożyczki warto poznać opinie innych klientów o danej firmie - sprawdź dlaczego warto czytać opinie przed zaciągnięciem pożyczki? Niestety nie każda firma pożyczkowa przedstawia warunki umowy w sposób jasny i czytelny. Czasami warto poświęcić trochę więcej czasu na zapoznanie się z ofertami firm i wybranie najodpowiedniejszej, może nawet takiej, która organizuje promocję lub specjalny konkurs dla swoich pożyczkodawców.

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę