Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ugrzęzła w bagnie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nietypową akcję poszukiwawczą prowadzili nocą ratownicy w Konarzycach. Kobieta zadzwoniła po pomoc informując, że ugrzęzła w jakimś bagnie i nie może się wydostać. Na miejsce wystało policję i ratowników ze straży pożarnej. Zaginioną odnaleziono w niespełna półtorej godziny.

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto kwadrans przed 23. Na miejsce wysłano m.in. dwa zastępy strażaków zawodowych z Łomży i jeden OSP z Konarzyc. Początkowo policjanci mieli kontakt telefoniczny z kobietą, ale później sytuacja się pogorszyła, bo kontakt się urwał prawdopodobnie wskutek rozładowania baterii w telefonie. Mimo to po 1 godzinie i 26 minutach poszukiwań ratownicy odnaleźli kobietę. Wyprowadzono ją z trzęsawiska, ogrzano kocem i przekazano wezwanej na miejsce ekipie pogotowia ratunkowego. Na razie nie są znane okoliczności w jakich 43-letnia mieszkanka Łomży znalazła się nocą na grząskim terenie w okolicy Konarzyc.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę