Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Policyjna akcja „bezpieczna sobota”

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Była to ostatnia sobota wakacji. Nocą policjanci w całym województwie przeprowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców. Przebadali w sumie 2010 osób, a w efekcie wyeliminowali z ruchu drogowego 12 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Mundurowi zatrzymali 10 kierowcom prawo jazdy i 21 dowodów rejestracyjnych. Ponadto, policjanci „drogówki” ujawnili 273 wykroczenia, w tym 76 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

Tylko wczoraj w województwie podlaskim doszło do trzech wypadków drogowych w których jedna osoba zginęła, a dwie osoby zostały ranne. Najczęstrzymi przyczynami wypadków na drogach są brawura - nadmierna prędkość i nieprawidlowe wyprzedzanie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę